Padajúca veža - hra Jenga

Kód: 56820
13,49 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Skús svoju šikovnosť a trpezlivosť s touto hrou

Detailné informácie

Podrobný popis

Padajúca veža v žiarivých farbách je dynamická a vzrušujúca hra, ktorá vyžaduje trpezlivosť a stabilnú ruku.

V tejto strategickej hre, určenej pre dvoch až osem hráčov, účastníci postupne odstraňujú farebné drevené kocky z veže, s cieľom udržať ju čo najdlhšie stabilnú. Keď veža spadne, hráč, ktorý spôsobil jej pád, prehráva.

Obsah balenia zahŕňa 48 kusov farebných drevených kociek, ktoré pridávajú estetický aj funkčný rozmer hre. Farebná padajúca veža je nielen skvelým spôsobom, ako stráviť zábavný čas s rodinou alebo priateľmi, ale aj účinným nástrojom na rozvoj jemnej motoriky, koncentrácie a strategického plánovania.

S touto hrou si hráči môžu precvičiť nielen svoje schopnosti udržať chladnú hlavu v napätej situácii, ale aj užiť si hodiny plné zábavy a súťaživého ducha.

Ako sa s touto hračkou hrať? Dozviete sa vo videu.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 5 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 25,5 x 9 x 8,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,98 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Ako sa s touto hračkou hrať?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.