Doprava a platba

babalac-s-balikomBabalác je rýchly! Dnes objednajte a už zajtra sa hrajte. :)

Ak si u nás objednáte hračky v pracovný deň do 11:00 a vyberiete dopravu Expres kuriérom, tak na 99 % bude váš balík doručený už nasledujúci pracovný deň. 

- - -

Aby sme vám nakupovanie u nás čo najviac spríjemnili a uľahčili, pripravili sme pre vás viacero možností dopravy aj platby.

Možnosti platby:

  • platobnou kartou cez platobnú bránu Shoptet Pay (zadarmo)
  • platbu bankovým prevodom (zadarmo), IBAN: SK5711000000002943126724, Swift kód: TATRSKBX. Ak nemáte rovnakú banku ako my, teda Tatra Banku, treba pripočítať k času dodania aspoň +1 deň. 
  • platbu na dobierku (1,90 €)

Možnosti dopravy:

  • pri objednávke vyššej ako 139 € zaplatíme dopravu za vás, vy ju teda budete mať úplne ZADARMO
  • Packeta 3,90 € - doručenie do balíkoboxov a na výdajné miesta. Väčšina zásielok je doručených do 1-2 pracovných dní. Pri tomto spôsobe dopravy nie je možná platba na dobierku.
  • Expres kuriér - Slovenská pošta 4,90 € - ak objednáte do 11:00, 99% zásielok je doručených už nasledujúci pracovný deň
  • Osobný odber v Nitre zadarmo - osobný odber je možný po dohode na adrese Na Priehon 10, 949 05 Nitra. Na adrese sme v pracovných dňoch, od 8:00 do 12:00.

    Pri osobnom odbere nie je možné platiť v hotovosti, ale je možná iba platba vopred (kartou alebo prevodom), tzn. že objednávka musí byť zaplatená (peniaze musia byť už pripísané na náš účet), inak bohužiaľ nemôže byť objednávka vydaná.


V prípade osobného odberu vám vopred zavoláme (z čísla 0910 76 88 00) a dohodneme si s vami termín vyzdvihnutia vašej objednávky.

 

Ako balíme balíky s hračkami?

Hračky, ktoré zabalíme my, sa počas prepravy určite nepoškodia. Na Babalác sa môžete spoľahnúť. Celý proces balenia vyzerá nasledovne:

balenie-babalac

Krabicu vždy vystelieme recyklovaným výplňovým papierom, pridáme ďakovnú kartičku a tiež malý darček. :)

ako-balime-baliky

Následne všetko poriadne zalepíme s našou kvalitnou farebnou Babalác páskou, ktorá zabezpečí, že krabica počas prepravy poriadne drží.

balik-babalac

A hotovo. Hračky teraz odovzdáme prepravným spoločnostiam a sú na ceste k vám. O odoslaní balíka vás informujeme mailom aj sms-kou. V maily nájdete aj link na sledovanie pohybu zásielky, takže máte dokonalý prehľad o termíne doručenia. 

balenie-balikov-babalac

zabalene-hracky

 

V prípade akýchkoľvek problémov s doručením zásielky nás určite kontaktujte

Veríme, že doručenie hračiek k vám prebehne bez problémov a tak, ako sme vyššie popísali.

Napriek tomu, ak ste si v doručovacom procese všimli niečo, čo by sa vám nepáčilo, budeme veľmi radi, keď nám napíšete alebo zavoláte

Chceme sa neustále zlepšovať, preto sme radi za každú spätnú väzbu. Ďakujeme.