Drevený triediaci box - Tvary

Kód: WM254
19,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Box plný farebných tvarov čaká na roztriedenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Triediaci box je inovatívna vzdelávacia hračka určená na rozvoj jemnej motoriky a schopnosti rozpoznávania tvarov a farieb pre deti.

Pomocou tejto hračky sa deti učia, ako priraďovať rôzne geometrické tvary k príslušným otvorom, čo podporuje ich logické myslenie a vizuálne vnímanie.

Triediaci box je navrhnutý tak, aby poskytoval zábavu zároveň s učením, pričom deti sa hravou formou zoznamujú so základnými vzdelávacími konceptami.

Vyrobený je z kvalitných a bezpečných materiálov. Tento produkt je ideálny pre dlhodobé používanie a je vhodný ako pre domácnosti, tak pre vzdelávacie inštitúcie. S triediacim boxom si deti nielen užívajú zábavu, ale zároveň rozvíjajú schopnosti, ktoré sú dôležité pre ich budúce vzdelávanie v oblastiach ako matematika a logika.

Balenie obsahuje 12 drevených farebných tvarov a box s výrezmi, do ktorých jednotlivé tvary pasujú.

Triediaci box je perfektným darčekom, ktorý podporuje objavovanie nových zručností a poskytuje pevný základ pre vzdelávanie detí.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 1 roka
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 17,5 x 17,5 x 10,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,82 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.