Dažďová palica

Kód: 61947
17,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Zažite upokojujúci zvuk tohto hudobného nástroja

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento obľúbený hudobný nástroj, známy ako dažďová palička, je jedinečným a fascinujúcim prístrojom, ktorý svojím dizajnom a zvukom napodobňuje jemné šumenie padajúceho dažďa.

Vnútri valca, ktorý má rozmer až 34,5 cm v dĺžke a priemer 5,5 cm, sa nachádza množstvo malých kovových guličiek. Pri jeho jemnom nakláňaní alebo zatrasení sa guličky presypávajú a vytvárajú príjemný, ukľudňujúci zvuk, ktorý pripomína dážď.

Tento muzikálny nástroj je navrhnutý tak, aby zaujal už aj najmenšie deti svojou farebnosťou a jedinečným zvukom. Pre malé bábätká môže slúžiť ako ukľudňujúca hrkálka, zatiaľ čo väčšie deti ho môžu používať ako kreatívny hudobný nástroj.

Táto dažďová palička je nielen zábavná, ale aj edukatívna, pretože trénuje zmyslové vnímanie detí a podporuje ich zvukovú orientáciu.

Hračka je vhodná pre deti od 1 roka, čím sa stáva ideálnym prvým hudobným nástrojom pre vaše dieťa.  

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Hudobné nástroje
? Napomáha rozvíjať: Určovanie farieb, Logiku
? Odporúčaný vek: od 1 roka
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo + kov
? Rozmery balenia: 35,5 x 7 x 6,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,36 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.