Roztoč ma - hra s ozubenými kolesami

Kód: 58530
9,49 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Nekonečná zábava s touto pohyblivou hračkou

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra s ozubenými kolieskami predstavuje fascinujúci a interaktívny spôsob, ako deti od 3 rokov môžu objavovať základy mechaniky a fyziky. Táto drevená sada obsahuje osem pestrofarebných ozubených koliesok, ktoré deti môžu nasadzovať na podložku a experimentovať s tým, ako sa pri otáčaní koliesok celý systém pohybuje. Až po nasadení modrého kolieska s kľučkou sa ukáže, či sa celý mechanizmus skutočne bude točiť a akým smerom.

Hra je nielen zábavná a vizuálne príťažlivá, ale tiež poskytuje cenné vzdelávacie skúsenosti. Deti sa pri hre učia rozpoznávať farby, tvary, počty a vzory. Súčasne je to vynikajúca príležitosť na rozvoj jemnej motoriky a koordinácie ruka-oko. Výzva zistiť, ako presne majú byť kolieska umiestnené, aby sa celý systém otáčal, stimuluje logické myslenie a problémové riešenie.

Hračka je vyrobená z kvalitného prírodného dreva a použité farby sú nezávadné, čo zabezpečuje bezpečnosť pri hre. 

Hra s ozubenými kolieskami je ideálna pre deti od 3 rokov, ktoré majú záujem o objavovanie a experimentovanie. Je to skvelý spôsob, ako kombinovať hru a učenie, a zároveň podporuje kreativitu a inovatívne myslenie u detí. Táto hračka nie len že baví, ale tiež pripravuje deti na pochopenie komplexnejších konceptov v budúcnosti.

Ako hračka funguje sa dozviete v priloženom videu.
 

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Určovanie farieb, Logiku
? Odporúčaný vek: od 3 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 21 x 21 x 1 cm
? Hmotnosť balenia: 0,25 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Hra s ozubenými kolesami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.