Magnetické bludisko - Učíme sa počítať v ZOO

Kód: 58716
18,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Potrénuj jemnú motoriku s týmto zábavným magnetickým bludiskom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené magnetické bludisko Učíme sa počítať v ZOO je inovatívna hračka navrhnutá na rozvoj motorických schopností a učenie sa počítania pre deti od 3 rokov.

S pomocou magnetickej ceruzky deti presúvajú farebné guličky po labyrinte, pričom každé zviera má priradený určitý počet guličiek.

Táto hračka kombinuje zábavu so vzdelávaním, rozvíja jemnú motoriku, podporuje správny úchop a poskytuje pre deti dlhodobú stimuláciu na hru. Je vyrobená z masívneho dreva s bezpečným plexisklovým krytom, čo zaisťuje jej odolnosť a bezpečnosť.

Ako hračka funguje a ako sa s ňou hrať sa dozviete v tomto videu.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Počítanie, Určovanie farieb, Logiku
? Odporúčaný vek: od 3 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo + plast
? Rozmery balenia: 24 x 24 x 2,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,46 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Magnetické bludisko ZOO vo videu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.