Drevené čísla a abeceda v jednom

Kód: 58357
Novinka
Značka: Goki
20,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Nauč sa čísla a abecedu s touto skvelou hračkou

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto farebná drevená hračka je viac než len obyčajná zábava.

Ide o učenie sa hraním, kde deti môžu objavovať svet písmen a čísel v priateľskej a hravej forme. Každé písmeno a číslo má svoje miesto na drevenej doske puzzle, kde musí byť správne umiestnené.

Číslam pritom zodpovedá určitý počet krúžkov, čo pridáva ďalšiu úroveň interaktívnosti a pomáha deťom lepšie pochopiť počty.

Hračka obsahuje 91 kusov čísel, písmen a nasadzovacích krúžkov, ktoré spoločne tvoria pestrofarebné a edukatívne prostredie. Je navrhnutá tak, aby podporovala prvotné kroky do sveta gramotnosti a numerácie, zároveň stimuluje jemnú motoriku, vizuálnu percepciu a schopnosť riešenia problémov.

Vhodná pre deti od 3 rokov. Táto hračka nielenže zábavným spôsobom uvádza deti do základov čítania a počítania, ale tiež podporuje rozvoj zručností potrebných pre školskú prípravu. 

Táto drevená hračka je tak ideálnym spôsobom, ako spojiť učenie s hrou, a zároveň poskytuje pevný základ pre budúce vzdelávanie.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Počítanie, Určovanie farieb, Logiku
? Odporúčaný vek: od 3 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 43,5 x 19 x 5,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,75 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.