Drevená motorická kocka

Kód: 58735
Novinka
Značka: Goki
36,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Drevená kocka plná aktivít na rozvoj motoriky

Detailné informácie

Podrobný popis

Kocka plná aktivít na každom centimetri dáva zmysel a účel. Na každej strane nájdu malí prieskumníci rôzne aktivity, ktoré ich vyzývajú k otáčaniu, triedeniu a posúvaniu, stimulujúc tak ich zmysly a jemnú motoriku.

Kocka bola navrhnutá s dôrazom na odolnosť. Táto hračka vydrží aj tie najnáročnejšie dobrodružstvá, čím zabezpečuje, že sa stane dlhodobým spoločníkom vašich detí v ich raste a učení. Jej robustná konštrukcia znamená, že je pripravená odolávať neustálemu používaniu, čím podporuje nekonečné hodiny kreatívnej a rozvojovej zábavy.

Ideálna hračka pre rozvoj motorických zručností.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 1 roka
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo + kov
? Rozmery balenia: 23 x 21,5 x 22,5 cm
? Hmotnosť balenia: 2,60 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.