Hračky do vody

Hračky do vody, ktoré premenia kúpanie na zábavu

Niektoré detičky sa na večerné kúpanie tešia. Iné majú z vody strach a do vane sa im príliš nechce. Ak aj vy musíte vášho drobca večer čo večer naháňať do vane, skúste to inak. Hračky do vane sú vynikajúcim spôsobom, ako premeniť kúpanie na obľúbenú zábavu. Dokážu dieťatko zaujať, vzbudiť jeho zvedavosť a pomôžu mu s odbúravaním strachu z kúpania.

#ShowMore#

Okrem toho však hračky do vane môžu mať i edukačnú hodnotu a rozvíjať motorické zručnosti dieťatka. Hranie sa s hračkami vo vode je iné, ako hranie sa na zemi v detskej izbe. Dieťatko sa musí naučiť správne uchopiť hračku tak, aby mu nemizla pod vodnou hladinou.
Tým je rozvíjaná aj sústredenosť dieťaťa a jeho predstavivosť.

Pri výbere hračky do vane by ste sa mali riadiť v prvom rade vekom dieťatka a tiež si všímať všetky dôležité prvky, od ktorých sa odvíja bezpečnosť danej hračky. Ide najmä o použité materiály, ktoré musia byť nezávadné. To platí aj o farbách, ktoré sa rozhodne nemôžu olupovať či dokonca pri styku s vodou z hračky púšťať.

Vhodné nie sú ani hračky do vody s ostrými hranami či také hračky, z ktorých ťažko vyliať vodu. Tá sa v nich totiž môže usádzať a spôsobovať plesne a iné neplechy. Aj práve preto je dobré zaobstarať vášmu drobcovi hračky do vody bez otvoru.

U nás nájdete plávajúce hračky do vane, mäkké puzzle či obľúbené knihy do vody, vyrobené z nezávadných a bezpečných materiálov.

Najpredávanejšie

Čarovná kniha do vody Tvary
 
8,49 €
Morské zvieratká do vane obsah balenia
 
12,99 €
3 položiek celkom

Cena

817
1817

Značky

Napomáha rozvíjať?

Odporúčaný vek?

Typ hračky?

Vhodné pre?

Zobrazených položiek: 3
Čarovná kniha do vody Tvary
8,49 €

Po namočení sa objavia na stránkach ukryté obrázky! 

36090
Morské zvieratká do vane obsah balenia
12,99 €

Gumené hračky do vody pre deti od 10 mesiacov spríjemnia každé večerné kúpanie

04703
Mäkké puzzle do vane obsah balenia
16,99 €

Puzzle do vody zvieratká pre najmenších od 2 rokov, pláva aj na vode a najmä prinesie veľa zábavy pri večernom kúpaní

04718