Drevená hračka - triedenie farieb

Kód: 58436
15,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Dokážeš priradiť správne všetky farby? 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto klasická drevená hračka na triedenie farieb podľa predložených vzorových kariet je ideálnym nástrojom na podporu jemnej motoriky a učenie sa farieb.

Hračka je navrhnutá tak, aby deti zábavným a interaktívnym spôsobom rozvíjali svoje zručnosti v rozpoznávaní a zoraďovaní farieb podľa zadanej šablóny. Súčasne stimuluje ich logické myslenie a schopnosť plánovania pri vytváraní požadovaných vzorov.

Určená je pre deti od 4 rokov. Táto hračka je vynikajúca pre predškolské vzdelávanie, kde deti začínajú aktívne rozvíjať základné kognitívne a motorické zručnosti. Pomocou tejto hračky sa deti učia nielen rozpoznávať a triediť farby, ale aj rozvíjajú svoju trpezlivosť a pozornosť k detailom, čo sú dôležité schopnosti pre ich ďalší vývoj.

Hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky, keďže deti musia používať svoje prstíky na presné umiestnenie farebných dielikov podľa vzoru. 

Vďaka tomuto zábavnému a edukatívnemu prístupu k učeniu, hračka ponúka deťom príležitosť na hravé objavovanie.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Počítanie, Určovanie farieb, Logiku
? Odporúčaný vek: od 4 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 22 x 22,5 x 5,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,44 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.