Drevená zatĺkačka - Myška

Kód: WM914
19,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Použi drevené kladivko, aby si farebné loptičky dostal do myšacieho domčeka

Detailné informácie

Podrobný popis

Hračka Chyť myšku je očarujúci a inovatívny spôsob, ako podporiť rozvoj manuálnych zručností, koordinácie a schopnosti rozlišovať farby u malých detí.

Vhodná je pre deti od 1 roka.

Táto drevená hračka kombinuje zábavu a vzdelávanie v jednom. Deti sa môžu zabávať tým, že zatlčú farebné guličky do domčeku, a následne sledovať, ako sa myška "vygúľa" na druhej strane, čím sú motivované k chytaniu a opätovnému hraniu.

Tento proces nielenže stimuluje motorické schopnosti a zlepšuje koordináciu oko-ruka, ale tiež učí deti rozlišovať základné farby.

Vyrobená z kvalitných, ekologicky nezávadných drevených materiálov. Hračka je bezpečná, odolná a navrhnutá tak, aby vydržala nekonečné hodiny zábavy a učenia. Je to perfektný spôsob, ako podporiť zvedavosť a kreativitu u najmenších, zatiaľ čo rozvíjajú dôležité životné zručnosti v bezpečnom a podnecujúcom prostredí.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Určovanie farieb, Logiku
? Odporúčaný vek: od 1 roka
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 16 x 16 x 11 cm
? Hmotnosť balenia: 0,75 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.