Hra s farebnými kockami a geometrickými tvarmi

Kód: 56760
Novinka
Značka: Goki
11,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Hra na učenie farieb a tvarov

Detailné informácie

Podrobný popis

Náučná a zaujímavá hra na rozpoznávanie a priraďovanie farieb a geometrických tvarov poskytuje deťom nielen zábavu, ale aj cenné vzdelávacie zážitky.

Pri hre deti hádžu dvoma drevenými kockami, kde jedna určuje farbu a druhá tvar, a podľa výsledkov sa snažia zaplniť svoje obrázky správnymi farebnými drevenými dielikmi.

Každý obrázok je rozdelený na 6 plôch, do ktorých je potrebné umiestniť príslušný dielik. Hra umožňuje aj menším deťom zapájať sa do hry bez potreby súťaženia, čo je ideálne pre rozvoj zručností na individuálnej úrovni. Hra je navrhnutá pre 2 až 4 hráčov a podporuje tak sociálnu interakciu a učenie sa prostredníctvom spoločnej hry.

Balenie obsahuje 4 obrázkové doštičky, 24 drevených dielikov a 2 drevené kocky, čo zaručuje mnohostrannosť a dlhé hodiny zábavy.

Táto hra je určená deťom od 2 rokov a vďaka použitým bezpečným a odolným materiálom poskytuje ideálnu platformu pre rozvoj kognitívnych a motorických schopností, ako sú jemná motorika, rozpoznávanie tvarov a farieb, ako aj základy logického myslenia a riešenia problémov.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 2 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 21,5 x 1,5 x 4,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,65 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.