Hra Mikádo

Kód: 56802
7,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Zábavná hra o šikovnosti s drevenými paličkami

Detailné informácie

Podrobný popis

Strategická hra Mikádo je skutočnou klasikou, ktorá testuje šikovnosť a precíznosť každého hráča.

Prichádza s 27 cm dlhými paličkami vyrobenými z kvalitného dreva, ktoré majú hladký povrch a jemné hroty, zabezpečujúce, že hra bude zábavná a zároveň bezpečná pre hráčov. Odporúčaný vek pre hráčov je od 5 rokov, čo z nej robí ideálnu hru pre celú rodinu, od malých až po veľkých.

Hra Mikádo je založená na jednoduchom princípe, ktorý vyžaduje presnosť a trpezlivosť. Hráči sa striedajú v pokusoch vybrať jednu paličku z nahromadeného zväzku bez toho, aby pohli alebo ovplyvnili polohu iných paličiek. Každá palička má pridelenú určitú bodovú hodnotu, a cieľom hry je získať čo najviac bodov.

Hra začína tým, že jeden z hráčov uchopí všetky paličky, drží ich zvisle nad stolom a potom ich pustí, aby sa rozptýlili náhodne na hracej ploche. Hráči sa potom striedajú a snažia sa odstrániť jednu paličku, pričom musia byť opatrní, aby nevyvolali pohyb ostatných paličiek. Ak hráč spôsobí pohyb iných paličiek, jeho ťah končí a prichádza na rad ďalší hráč. Hra pokračuje, kým nie sú všetky paličky odstránené z hromady. Hráč s najvyšším počtom bodov na konci hry vyhráva.

Mikádo nielenže ponúka dlhé hodiny zábavy, ale aj podporuje rozvoj jemnej motoriky a strategického myslenia. Je to hra, ktorej pôvab a výzva vydržia generácie, a je perfektným spôsobom, ako stráviť spoločné chvíle s rodinou a priateľmi.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 5 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 28 x 5,5 x 3,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,16 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.