Drevené kocky s motívom klasických rozprávok

Kód: 57542
7,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

9 kusov drevených kociek s motívom rozprávok

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto drevené kocky prinášajú deťom magický svet rozprávok. S deviatimi kockami, ktoré skrývajú až šesť rozprávkových scén, láka táto hračka malých objaviteľov do sveta fantázie a dobrodružstva.

Ideálna hračka  pre deti od 3 rokov, podporuje zábavnou formou rozvoj motorických zručností a stimuluje predstavivosť, zatiaľ čo deti skladajú obrázky svojich obľúbených rozprávkových postáv, akými sú napríklad Červená čiapočka, Snehulienka, Šípková Ruženka a mnohé iné.

Skladanie kociek podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka a logického myslenia.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 3 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 11,5 x 11,5 x 4,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,25 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.