Naučte sa počítať tváre - drevená skladačka

Kód: 58449
Novinka
Značka: Goki
17,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Nauč sa počítať s úsmevom na tvári

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto hračka predstavuje kreatívny a zábavný spôsob, ako deti od najmladšieho veku môžu hravo spoznávať svet čísel, farieb a tvarov.

Kombinuje nasúvanie farebných krúžkov rôznej hrúbky na kolíky, čím deti nielenže rozvíjajú svoje schopnosti rozpoznávať farby a počítať, ale súčasne pracujú na svojej jemnej motorike, logike a zmyslovom vnímaní.

Kľúčovým aspektom hračky je jej podpora v učení tvarov a čísel, čo je pre deti v mladom veku neoceniteľné. Počítanie je základnou zručnosťou, ktorá pomáha deťom lepšie porozumieť svetu okolo nich, rozvíja ich logické myslenie a je základom pre ďalšie matematické operácie, s ktorými sa deti stretnú v budúcnosti.

Vďaka veselej tváričke s číslom na zadnej strane každého krúžku je učenie ešte motivujúcejšie, a to nielen pri počítaní, ale aj pri rozpoznávaní farieb, čím sa stimuluje vizuálna pamäť a zrakové vnímanie.

Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.

Súčasťou balenia je základová doska s kolíkmi a 27 farebných masívnych krúžkov, čo z tejto hračky robí komplexný edukačný nástroj pre deti. Táto hračka je ideálnym spôsobom, ako podporiť jemnú motoriku, zlepšiť koordináciu oko-ruka a zároveň zabezpečiť, že sa deti učia základné vzdelávacie koncepty v bezpečnom a podporujúcom prostredí.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Počítanie, Logiku
? Odporúčaný vek: od 2 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 30 x 11,5 x 7,5 cm
? Hmotnosť balenia: 0,52 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.