Zvukové kocky motív Farma

Kód: 2102
25,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Jedenásť drevených zvukových kociek s motívom farmy

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedenásť drevených kociek s obrázkovými motívmi farmy. Nápadito zhotovené a obohatené o zvukové efekty zaujmú nielen detské oči a ručičky, ale aj ušká.

Obľúbená hračka detí, ktorá sa hravo podieľa na ich rozvoji a získavaní nových schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. 

zvukove-kocky

Výhody zvukových kociek Farma:

✔ Hravo rozvíjajú jemnú motoriku a predstavivosť

✔ Prinášajú bohaté zmyslové podnety(zrak, hmat, sluch) dôležité pre kognitívny rozvoj 

✔ Môžu rozvíjať aj slovnú zásobu

✔ Výrobok francúzskej firmy so značkou ekologickej výroby ADEME = firma s certifikátom šetrného správania k životnému prostrediu

zvukove-kocky-balenie

Viac o zvukových kockách Farma:

Drevené kocky sú zhotovené veľmi originálnym spôsobom. Okrem toho, že každá z nich vydáva rôzne hrkacie zvuky (zvuky nie sú prehnane výrazné), niektoré z nich sú priehľadné a umožňujú pozorovať malé korálky vo vnútri.

zvukove-kocky-farma

Iné zas majú korálky umiestnené na tyčke a dieťa ich môže posúvať rukou či pohybom kocky. Samozrejme sa s kockami dá hrať aj tradičným spôsobom a to skladať ich rôzne na seba a vytvárať nápadité stavby.

Obrázkové motívy farmy na kockách tiež motivujú k hre a rozhovoru o zobrazených zvieratkách a okrem predstavivosti rozvíjajú aj slovnú zásobu.

zvukova-kocka-v-detaile

zvukova-kocka-detail

Zvukové kocky Farma sú proste viac než len kocky. Hravým spôsobom podnecujú hneď niekoľko zmyslov naraz, čím pomáhajú vytvoriť komplexný zážitok dôležitý pre poznávanie sveta a kognitívny rozvoj dieťatka.

Názory spokojných rodičov:

“Našu dcérku kocky nikdy veľmi nezaujímali. S týmito to bola hneď veľká zábava. Najviac ju bavia zvukové efekty a to, že sú na nich zvieratká.”

“Tieto kocky bavia obe naše deti. Vyhrá sa s tým dvojročný syn, ktorých ich hlavne rôzne stavia, rovnako ako 10 mesačná dcérka, ktorú zatiaľ zaujíma predovšetkým to, že hrkajú.”

babalac-odporuca-hracku

Názor škriatka Babaláca, nášho odborníka na hračky:

“Zvukové kocky Farma patria k výborným didaktickým hračkám predovšetkým pre deti od 18 mesiacov. Hravým spôsobom podnecujú detskú fantáziu, predstavivosť a slovnú zásobu, rozvíjajú jemnú motoriku a prirodzene pomáhajú dieťatku v poznávaní sveta prostredníctvom zapojenia viacerých zmyslov (hmat, zrak, sluch).”

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre. Odporúčame pozrieť aj video o produkte.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Typ hračky: Kocky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Určovanie farieb
? Odporúčaný vek: od 18 mesiacov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 20 x 20 cm
? Hmotnosť balenia: 0,69 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Hrkacie kocky Farma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
34x
4
3x
3
5x
2
3x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vilac-hracky

Vilac - TOP značka z Francúzska, ktorá vznikla už v roku 1911, takže je tu s nami už viac ako 100 rokov, čo je neuveriteľné.

Značka sa zameriava hlavne na drevené hračky, ktoré sú vyrabané, tak ako pri ďalších u nás predávaných značiek, z dreva, ktoré pochádza z udržateľne obhospodarovaných lesov.

Vilac sa dokonca zaviazal k obrane našej planéty. 

Zaujímavosťou je, že názov Vilac značka používa len od roku 1979. Dovtedy sa používal názov Villet Frères.

V našom obchode nájdete od tohto výrobcu hračky, ktoré detičkám pomôžu s celkovým rozvojom a predovšetkým motorikou. Vďaka svojej kvalite a nápadom, získali hračky Vilac niekoľko medzinárodných ocenení.