Drevené bloky - Malý ľadový medveď

Kód: 58351
39,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Zahraj sa s touto skladačkou a malým ľadovým medvedíkom

Detailné informácie

Podrobný popis

Open-ended skladačka je kúzelnou hračkou, ktorá prináša naozaj radostný zážitok všetkým deťom. 

Táto drevená skladačka priláka nielen svojím krásnym dizajnom, ale aj pútavým motívom malého polárneho medveďa, ktorý sa potuluje v arktickej krajine. Svojou jemnou ručne maľovanou grafikou a kvalitným spracovaním z prírodných materiálov vytvára nezameniteľnú atmosféru dobrodružstva v zasneženej krajine.

Táto hračka nielenže poteší zrak, ale aj podnieti detskú predstavivosť a logické myslenie pri skladaní obrázku. Je ideálnym spoločníkom na chvíle zábavy a relaxácie a zároveň pomáha rozvíjať jemnú motoriku a koordináciu rúk a očí. Skladanie puzzle je skvelou aktivitou, ktorá stimuluje deti a pomáha im rozvíjať trpezlivosť a vytrvalosť.

Tento kvalitný drevený produkt obsahuje 26 kusov a je vhodný pre deti vo veku 3 rokov. Predstavuje nielen zábavu, ale aj vzdelávací nástroj, ktorý podporuje ich kognitívny a motorický vývoj. Svojou jedinečnou kombináciou estetiky, kvality a vzdelávacieho potenciálu je táto skladačka ideálnym darčekom pre malých dobrodruhov a milovníkov prírody.

Upozornenie: Táto drevená hračka je maľovaná kvalitnými nezávadnými farbami, nie je však lakovaná, preto na dotyk môže pôsobiť drsnejšie.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 3 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 24 x 24 x 4 cm
? Hmotnosť balenia: 0,85 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.