Spolupráca

spolupracaChceli by ste spolupracovať s naším e-shopom? To nás veľmi teší. Určite čítajte ďalej a dozviete sa všetky podrobnosti ohľadom spolupráce.

-  -  -

S kým radi spolupracujeme?

S mamičkami, oteckami, starými rodičmi, montessori centrami, škôlkami ... Jednoducho so všetkými, ktorých zaujíma svet detí, rovnako ako nás.

-  -  -

Koho aktuálne hľadáme? 

Aktuálne hľadáme niekoho, kto má zvládnuté sociálne siete a prezentáciu na nich. Niekoho, kto dokáže hračky prezentovať zaujímavou formou - nápadito, kreatívne, ale zároveň s pridanou myšlienkou.

Tiež hľadáme niekoho, kto má zvládnutý pravopis a dokázal by o hračkách písať zaujímavo a pútavo. Či už by sa jednalo o článok s tipmi na hranie alebo recenziu a otestovanie konkrétnej hračky.

-  -  -

Ako prebieha spolupráca?

Je to jednoduché a vieme to zhrnúť do týchto 3 bodov:

  1. Ako prvé, prosíme, vyplňte tento jednoduchý formulár. (Vyplnením sa ničomu nezaväzujete.) Z neho zistíme všetky potrebné údaje na úvod a zhodnotíme, či by daná spolupráca dávala zmysel. Nám, aj vám.
  2. Vymeníme si pár správ ohľadom detailov a po odsúhlasení spolupráce si vyberiete hračky z nášho e-shopu.
  3. My vám tieto hračky odošleme a ostatné je už na vás. Môžete sa začať hrať a tvoriť. Prajeme dobrú zábavu :)

-  -  -

Najčastejšie kladené otázky ohľadom spolupráce 

Chcete sa dozvedieť ešte viac? Nižšie si prečítajte, čo ostatných najviac zaujíma o spolupráci s nami.

Na ako dlho sa vytvára spolupráca?
- Toto je veľmi individuálne. Môže ísť o jednorazovú spoluprácu na pár dní, ale aj o dlhodobú spoluprácu na niekoľko týždňov až mesiacov.

Platím za hračky, ktoré mi pošlete?
- Vo väčšine prípadov vám ich pošleme zadarmo, neplatíte ani poštovné. V individuálnych prípadoch vám ich ponúkneme so zľavou.

Za ako dlho dostanem od vás hračky?
- Ak sa dohodneme na spolupráci a vy si v našom e-shope vyberiete hračky, okamžite ich posielame k vám.

Ide o platenú spoluprácu? 
- Toto je tiež veľmi individuálne a závisí to od viacerých faktorov. Sme naklonení platených spoluprácam, aj spoluprácam za barter (za zaslané hračky). Vždy si dopredu dohodneme, o aký druh spolupráce pôjde.

Vedeli by ste mi vytvoriť zľavový kupón pre mojich fanúšikov?
- Áno, samozrejme. Podľa dohody vám dokážeme vytvoriť zľavový kupón, ktorý môžete použiť pri propagácii.

Nemám účet na Instagram-e, Facebook-u, ani Tik Tok-u. Môžem aj tak s vami spolupracovať?
- Áno, ak nám budete vedieť ukázať, ako chcete náš e-shop, resp. hračky propagovať. Môžete napríklad pre nás spísať recenziu s fotografiami.

Nechcem ukazovať svoje dieťa na sociálnych sieťach. Môžem aj tak s vami spolupracovať?
- Áno. Ukazovanie detí pri propagácii nie je podmienkou, pokojne to môžete robiť tak, že dieťatku nebude vidno tvárička. Je to len a len na vás.

Zasahujete nejakým spôsobom do toho, ako bude propagácia vyzerať?
- Nie. Forma, akou budete hračky propagovať, je úplne vo vašej kontrole. Žiadnym spôsobom nezasahujeme do výstupov, ani neovplyvňujeme dané hodnotenie produktu. Propagácia hračiek sa však musí držať určitých zásad a nemala by byť nejakým spôsobom nevhodná alebo klamlivá.

Môžem okrem vás spolupracovať v rovnakej dobe aj s iným e-shopom s hračkami?
- Áno, môžete. Nemalo by sa však jednať o našu priamu konkurenciu (podobné zameranie e-shopu), resp. o propagáciu podobných produktov z ostatných e-shopov. Tiež by sa nemala kombinovať propagácia 2 rôznych e-shopov v jednom čase (napríklad jedna storka o 1 e-shope, v zápätí druhá storka o 2 e-shope). Vždy sa snažíme skôr o exkluzívnu spoluprácu.

Vyplnila som dotazník, ale moju žiadosť o propagáciu ste neschválili.
- Vzhľadom na veľký počet žiadostí si vyhradzujeme právo na výber spoluprác. Nie je v našich silách a ani by nedávalo zmysel, ak by sme naraz mali napríklad 10 spoluprác. Bolo by to skôr kontraproduktívne. V jednom čase sa snažíme mať max 3 otvorené spolupráce. 

 -  -  -

Tak čo, idete do toho? Ak áno, tak v tom prípade vyplňte náš formulár, a my sa vám ozveme. Tešíme sa na všetky nové spolupráce :)