Drevené vkladacie puzzle - Dopravné prostriedky

Kód: 57996
7,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Vkladacie puzzle pre malých motoristov

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto prvé puzzle s extra veľkými úchytmi a detskými motívmi dopravných prostriedkov je ideálne pre malé deti už od 1 roka.

Veľké úchyty uľahčujú manipuláciu a podporujú rozvoj jemnej motoriky a koordinácie. Detské motívy sú navrhnuté tak, aby boli príťažlivé pre deti a pomáhali im rozpoznávať rôzne dopravné prostriedky.

Hračka je určená pre deti, ktoré sa len začínajú učiť riešiť puzzle, a poskytuje zábavný a vzdelávací zážitok.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre ročné deti
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Motoriku, Logiku
? Odporúčaný vek: od 1 roka
? Vhodné pre: Chlapca
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 30 x 21 x 1 cm
? Hmotnosť balenia: 0,29 kg
? Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.