Drevené hodiny na učenie určovania času

Kód: 58980
5,99 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nauč sa určovať čas s týmito drevenými hodinami

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené výukové hodiny sú ideálnou hračkou pre malé deti, ktoré sú zvedavé na to, ako funguje čas a chcú sa naučiť kedy príde mamina a tatino z práce.

Sú vyrobené z kvalitnej a odolnej preglejky. Tieto hodiny sú dostatočne pevné, s priemerom 18 cm. Sú navrhnuté tak, aby podporovali edukatívny rozvoj detí od 5 rokov, čím im pomáhajú získať základné pochopenie času a hodín.

Vďaka jedinečnému dizajnu s otvormi v malých aj veľkých ručičkách môžu deti ľahko identifikovať, koľko hodín alebo minút ukazujú hodiny.

Táto interaktivita podporuje nielen učenie sa času, ale aj rozvoj jemnej motoriky a logického myslenia.

Hodiny môžu byť umiestnené na stole pre aktívnu hru alebo zavesené na stene, čím sa stávajú praktickou a zábavnou dekoráciou detskej izby. Učenie sa o čase je kľúčovou zručnosťou pre deti, pretože im pomáha rozvíjať pocit zodpovednosti a nezávislosti. Vedieť, koľko je hodín, je prvým krokom k tomu, aby sa deti naučili plánovať svoj čas a chápať každodenný režim.

Škriatok Babalác sa pohral s touto hračkou a detaily o nej spísal do záložky Parametre.

Dodatočné parametre

Kategória: Edukačné hračky
? Typ hračky: Skladačky a vkladačky
? Napomáha rozvíjať: Logiku
? Odporúčaný vek: od 5 rokov
? Vhodné pre: Chlapca, Dievča
? Materiál: Drevo
? Rozmery balenia: 18 x 1 cm
? Hmotnosť balenia: 0,16 kg
? Záruka: 24 mesiacov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

znacka-goki

Goki je najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku, založená už v roku 1981 Gerhardom Gollnestom a Fritz-Rüdigerom Kieselom, ktorá sa už viac ako 40 rokov venuje výrobe drevených hračiek.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 450 ľudí po celom svete a ponúka viac ako 2000 rôznych produktov pod svojimi značkami ako Goki, HEIMESS a HOLZTIGER.

Goki sa zaviazala k udržateľnosti a každoročne zalesňuje lesy s cieľom kompenzovať prírodu, kde od roku 2004 zasadili viac ako 400 000 stromov. Na výrobu hračiek používajú iba drevo z udržateľných európskych lesov a snažia sa vyrábať produkty recyklovateľným spôsobom. Navyše, značka Goki sa zaviazala k sociálnemu angažovaniu, stavaniu škôl v rozvojových krajinách a zabezpečeniu zdravých pracovných podmienok vo svojich továrňach.

Kvalita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom všetky produkty sú testované v interných aj externých laboratóriách. Goki získala viaceré ocenenia za svoje drevené hračky, čím potvrdila svoju výnimočnosť v oblasti kvality a inovácie v hračkárstve.