Mladé letá

Webová stránka značky: Mladé letá

spn-mlade-leta-logo

Mladé letá je slovenské vydavateľstvo so sídlom v Bratislave, ktoré sa špecializuje na vydávanie kníh pre mladých čitateľov. Svojou dlhoročnou existenciou a kvalitnou produkciou sa stalo jedným z popredných vydavateľstiev v tejto oblasti.

Vydavateľstvo Mladé letá sa zameriava na rôzne žánre kníh. Jeho knihy majú príťažlivý a farebný dizajn, čo prispieva k atraktivite a zaujímavosti pre mladých čitateľov. Okrem toho, sa vydavateľstvo snaží osloviť aj tých najnáročnejších čitateľov, ponúkajúc kvalitné texty, ktoré kombinujú zábavu s hodnotnými a poučnými prvkami.

Mladé letá sa tiež angažuje v objavovaní nových talentov a podporuje mladých autorov. Poskytuje príležitosť pre nové hlasové a literárne talenty, ktorí majú možnosť publikovať svoje diela pod záštitou tohto vydavateľstva.

Vydavateľstvo Mladé letá taktiež organizuje rôzne literárne podujatia a workshopy pre mladých čitateľov, kde sa môžu stretnúť so svojimi obľúbenými autormi, diskutovať o knihách a literatúre a získať nové inšpirácie.

V našom e-shope nájdete z tohto vydavateľstva knižky pre najmenších, ktoré si určite budú pamätať rodičia zo svojich mladých čias.

Cena

24
124
4 položiek celkom
Zatúlane húsa
Akcia
4,99 € –30 %
3,49 €

Rodičia, pamätáte na túto milú rozprávku? Teraz môže obohatiť knižničku aj vášho dieťatka.

8877
Hajulinky haj leporelo obálka
Akcia
3,99 € –25 %
2,99 €

Knižka na dobrú noc, ktorú iste pozná nejeden rodič zo svojho detstva.

8987
Žabiatko leporelo obálka
Akcia Bestseller
3,99 € –25 %
Žabiatko
Na sklade
2,99 €

Keď pršalo, mrholilo, žabiatko sa narodilo... Krásne leporelo pre najmenších.

8985
Ťap ťap ťapušky knižka
Akcia Bestseller
3,99 € –25 %
2,99 €

Najznámejšie detské riekanky v krásnom leporele

8984

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom