O nás

skriatok-babalac

Ako si spieva náš škriatok: Ja som škriatok Babalác, čo má všetky deti rád. Veľmi rád sa s nimi hrám, hračky pre ne vyberám. :)

V roku 2017 sme založili magazín Babalác, v ktorom sme publikovali rady a tipy pre mamičky, recenzie produktov pre deti, rôzne návody, omaľovánky na stiahnutie a veľa ďalšieho. Kedže tento web sa tešil stále väčšej a väčšej obľube, rozhodli sme sa, že v roku 2022 k nemu pridáme aj e-shop.

Dôvod bol jednoduchý - chceme predávať len tie najlepšie hračky pre deti. 

A čo pre nás znamená najlepšie hračky? Sú to tie, ktoré sú kvalitné, zmysluplné a edukačné. Také hračky, ktoré dieťatko zabavia, ale aj niečo naučia.

Sme rodičia a pre naše detičky chceme len to najlepšie, preto aj v našom e-shope nenájdete žiadnu hračku, ktorú by sme sami nekúpili našim deťom. Veľmi si dávame záležať na kvalite a zmysluplnosti predávaných hračiek.

Výberom daných hračiek trávime dlhé hodiny, aby ste vy už nemuseli. Vždy sa snažíme v danom segmente vyberať to najlepšie, preto u nás nenájdete tisícky produktov, ale len výber toho naj.

babalac-sklad

Nákupom u nás si teda môžete byť istý, že pre vaše detičky vyberiete správne.

A viete čo je ešte super? Nákupom u nás zároveň aj pomáhate druhým detičkám. Sme hrdým partnerom občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors, takže časť peniažkov z každého nákupu putuje na dobrú vec.

Veríme, že sa vám u nás bude páčiť a že tu nájdete krásne a hodnotné hračky pre vaše deti. Pre tých najdôležitejších ľudí na svete.

Ozaj, a viete ako vznikol názov Babalác? Keď bola dcérka nášho zakladateľa malá, líhala si do postieľky so slovami "babaláááác". 

- tím Babalác